Size Özel Proje Üretir

BTH Bina Tesis Hizmetleri A.Ş - Hakkımızda

2013 yılında hizmet sektörüne adım attığımızda arzulu, çoşkulu, heyecanlıydık, bugünde aynı arzuyu, çoşkuyu, heyecanı yaşıyoruz.

Bizlere bunlara yaşatan sizlersiniz.

Sizler ile olan çözüm ortaklıklarımız, sunduğumuz hizmetler karşısında bizlere sarf ettiğiniz övgü dolu sözler, bizi onurlandırmakla birlikte sizlere daha kaliteli hizmetler sunmak heyecanını bizlere yaşatıyor ve bizlerde yorulmadan 7/24 sizlere hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Yönetim sorumluluğunu üstlendiğimiz mekanlardan faydalananların her türlü ihtiyacına zamanında cevap verebilmek için kendimizi sürekli yeniliyor ve hizmet standartlarımızı dünya standartları seviyesine çıkartıyoruz.

Daha kaliteli yönetim hizmeti sunmak için 2015 yılında yenilenme çalışması yaptık.

Kendi deneyimizin yanına, sektörün önde gelen yöneticilerini de BTH - Bina Tesis Hizmetleri ve Tic. A.Ş. bünyesine dahil ettik.

Bordrolama, özlük dosyalarını oluşturma, iş kanunu, SGK kanunu vb. kanun ve yönetmelere uygun çalışma ve kayıt ortamlarını sağlamak için muhasebe bölümümüzü yeniledik.

Her türlü yasal süreçlerde müşterilerimizin mağduriyetini kanunlar çerçevesinde zaman kaybetmeden gidermek için ülkemizin önde gelen hukuk bürolarıyla iş ortaklığı kurduk.

Her ilde ciddi araştırmalar yaparak, sizlere sunacağımız hizmetlerin kaliteli olması için alanında en iyi tedarikçileri BTH - Bina Tesis Hizmetleri ve Tic. A.Ş. bünyesine bağladık.

Gelişmeleri yakından takip etmek, sizlere yeni imkanlar sunmak için, Ar-Ge departmanımızı kurduk.

Sizler ile tam bir bütün halinde çalışmak için, eğitim bölümümüzü genişlettik, tüm çalışanlara yıllık 25 saatin üzerinde eğitim vermeye başladık.

Hizmetlerimizin kalitesini bağımsız kuruluşlara denetleterek gözden geçirilmesini sağladık ve ilgili kurumlarca sertifika verilerek onaylattık.

BTH - Bina Tesis Hizmetleri ve Tic. A.Ş. -Acil Durum Ekibi”ni yakın bir zamanda hayata geçirerek, şehir içinde 30 dakika, şehir dışında 2 saat lik sürede hizmet sunduğumuz alanlarda isteklerinize cevap verecek şekilde faaliyete geçireceğiz.

Amacımız olan, müşterilerimize her alanda artı değer katma çalışmalarımız hızla devam edecektir.

Saygılarımızla,

BTH - Bina Tesis Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

SSL Certificate