Size Özel Proje Üretir

BTH - Bina Tesis Hizmetleri A.Ş - Rezidans Yönetimi:

BTH - Rezidans Yönetimi

Uzun yıllar akıllı binalarda idarecilik ve yöneticilik yapmış kadrolarımızın bilgi ve tecrübeleriyle bina ve apartman yönetimi profesyonellikle tanışıyor.

Komşularınızla iyi geçinmek, mevcut bütçeyle daha iyi hizmet almak için bizimle tanışın.

Bizler sizlere var olan bütçenizle daha iyi hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Bina ve apartmanınızın temizliğinden, bakımına, güvenliğine, kanuni işlemlerinden, kiralanmasına kadar varan bir dizi işlerinizi biz yapıyoruz sizler huzur, güvenli ortamda yaşarken, mülkünüz değer kazanıyor.

Bize ulaşın!.. BTH Bina Tesis Hizmetleri A.Ş. yönetim hizmetleri alanında bina yönetimi, avm yönetimi, apartman yönetimi, residence yönetimi, site yönetimi, tesis yönetimi hizmetleri vermektedir. Tel: 0531 836 61 64


BTH - Rezidans Yönetim Sistemleri

Site, Apartman, Tesis, Bina, Avm yöneticiliği, BTH Bina Tesis Hizmetleri Yönetimi uzmanlığı sayesinde sorun olmaktan çıktı.

İleriye dönük iyileştirici planlar, sürekli eğitimler ve kontrollerle desteklenen hizmetli personel, tedarikçi yönetimi, kaynakların doğru kullanımı, servis yönlendirmeleri, zamanında bakım ve parça değişimi, enerji tasarruf sitemleri gibi disiplinler arası yönetimi mükemmelleştiren BTH Yönetim departmanınca yönetilen, bina, tesis, apartman, site, residence, avm alanlarında bulunanlar, sağlanan huzurlu ortamların keyfini doyasıya yaşarlarken, yaşam standartlarıyla birlikte, mülklerinin de artı değer kazanmasını sağlamış oluyorlar.


Bu hizmetimiz apartman, site yada iş merkezlerinin kiracı yada malikleri arasındaki sorunları en aza indirgeyerek profesyonel olarak yönetilmesini kapsamaktadır.

7/24 haftanın her anı müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek ve müşterimizi huzursuz eden (elektrik,elektronik, mekanik, vb arızalar, rahatsızlığa neden olan insan,hayvan vb.) oluşumları ortadan kaldırmak için bölüm çalışanları hazır bekletilmektedir.

İstenmeyen sıkıntı yaşadığında, büyük şehirlerde 45 dk. Diğer il ve ilçelerde 2 saat sürede BTH Yönetim bölümü çalışanları mevcut sıkıntıyı gidermek için ilgili yere ulaşmaktadırlar.

BTH - Apartman Yönetim Toplantısı
SSL Certificate