Size Özel Proje Üretir

BTH - Bina Tesis Hizmetleri A.Ş - İnşaat Sonrası Temizliği:

BTH - İnşaat Sonrası Temizliği

İnşaat, tadilat ve dekorasyon sonrası yapılan temizliklerin istenilen şekilde yapılması kullanılacak alanları keyifli hale getirir. Yapılacak olan bu temizlikleri bir veya iki aşamalı olarak gerçekleştirilebilir.

İlki kaba temizlik olarak adlandırılan inşaat kalıntılarının taşıyarak, süpürerek ve kazıyarak ortadan kaldırılması ve sonrasında

2. Aşaması ise ince temizlik olarak adlandırılan detayına inilmiş temizliktir. Bu temizlik en üst seviyeye yakın temizliktir. Bu temizlik yapılan alanlarda artık rahat bir şekilde oturma, kullanma olanağına kavuşulur.

Güvenli,kaliteli,sorunsuz İnşaat sonrası temizliği için

Bizi arayın... Tel: 0531 836 61 64

BTH Temizlik Şirketi hizmet yelpazesi içersinde oluşturulan özel ekip eşliğinde yapılan, inşaat ve dekorasyon sonrası temizlikler şimdi daha hızlı ve sağlıklı.

İnşaat temizliği hizmetlerinde ülkemizdeki temizlik şirketleri içersinde en deneyimli temizlik şirketi konumunda BTH - Temizlik Şirketi bulunmaktadır.

İş ve İş sağlığı yönetmelik ve prosedürlerine uygun yapılan tasarım ve hazırlıklar çerçevesinde inşaat sorası, dekorasyon sonrası temizlik işleri sorunsuz olarak gerçekleştirilmektedir.

İnşaat Temizlik Hizmetleri
BTH - İnşaat Sonrası Temizliği Püf Noktalar

BTH, her alanda olduğu gibi aşırı önem arz eden inşaat sonrası temizliklerde de güvenebileceğiniz ender temizlik şirketlerindendir.

Hiçbir endişe ve kaygıya düşmeyeceğiniz hizmetleri uluslar arası standartlara uygun gerçekleştiren BTH, kurumsal işletim ve profesyonel yaklaşımla da örnek işletmedir.

Yılda ortalama 200.000 M2 inşaat sonrası temizlik işlerini başarıyla gerçekleştiren BTH Temizlik Şirketi, bu hedefini 2011 yılından itibaren 300.000 M2 olarak belirlemiştir.

Beton artıkları, harç artıkları, boya akıntıları, yüksek tavan temizlikleri, dış cephe temizlik işleri ve özen isteyen kazımalı temizlik işleri, deneyimin verdiği beceriyle başarılı şekilde yerine getirilmektedir.

İşe özel malzeme ve biyolojik ürünlerle yerine getirilen inşaat ve dekorasyon sonu temizlik işi, istediğiniz özelliklerde yapılmaktadır.

BTH Temizlik Şirketi’ni arayın, temizlik sorun olmaktan çıksın!

İnşaat Sonrası Temizlik Personelleri


SSL Certificate