Size Özel Proje Üretir

BTH - Bina Tesis Hizmetleri A.Ş - Dış Cephe Temizliği:

BTH - Dış Cephe Temizliği

Çevre, iş sağlığı ve güvenliği sağlanarak yapılan dış cephe temizleme hizmetleri, müşteri isteklerine tam cevap verebilmek amacıyla tecrübeli yöneticilerimiz tarafından tasarlanan temizlik planına uygun yapılmaktadır.

Binanızın dış cephe temizliği BTH - Temizlik Şirketinin deneyimi sayesinde beklediğiniz düzeyde gerçekleşiyor.

Temizlik şirketleri içersinde dış cephe temizliğinde maksimum temizlik hizmeti alabileceğiniz temizlik şirketi BTH dir.

Güvenli,kaliteli,sorunsuz cam temizliği için

Bizi arayın... Tel: 0531 836 61 64

Cam Temizliği kurulduğu yıl olan 1990 yılından bu güne sayısız projenin dış cephe temizliklerini yapan BTH Temizlik Şirketi bu alanda ülkemizin en deneyimli, güvenilir temizlik şirketlerinin başında gelir.

Dış Cephe Temizlik Hizmetleri
Dış Cephe Vinç Temizlikleri

Asitli yağmurlardan oluşan çıkarılması güç lekeler, havadaki tozlardan oluşmuş ve yüzeylere yapışmış kir, değişik sebeplerden kaynaklanan pas vb. görmeyi istemediğiniz çirkin görünümü ortadan kaldırıyoruz.

Her bir leke için, her pas için, her kir için uygun temizlik ürünü kullanan BTH Temizlik Şirketi bölüm çalışanları kullandıkları bu temizlik ürünlerinin amaçları ve kullanım şartlarını verilen eğitimlerle öğrenmektedirler.

Güvenlik prosedürlerimize uygun alınan güvenlik önlemleri, güvenlik talimatlarımız doğrultusunda gerçekleşen faaliyetler sayesinde dış cephe temizlikleri güvenli, sağlıklı ve sorunsuz gerçekleşmektedir.SSL Certificate