Size Özel Proje Üretir

BTH - Bina Tesis Hizmetleri A.Ş - Cam Temizliği:

BTH - Cam Temizliği

En deneyimli cam silme temizlik şirketlerinin başında gelen BTH - Temizlik Şirketi cam temizliği işlerinde kullandığı temizlik araç gereç ve ürünleri camlarınızı, aynalarınızı silerken çizmez, zedelemez.

BTH Temizlik Şirketi bünyesinde bulunan deneyimli cam temizleme elemanlar tarafından yapılan cam, çerçeve temizlikleri müşterilerimiz tarafında memnuniyetle karşılanmaktadır.

Vitrin camları ve yüksek bina camları, gerekli güvenlik önlemleri alınarak risksiz bir ortamda silinmekte ve temizlenmektedir.

Cam temizliği uygun temizlik ürünleriyle yapılmaktadır. 100% suda çözünülür olan bu temizlik ürünleri, doğal yaşama ve insansağlığına zarar vermemektedir.

Zaman aralıklı veya periyodik olarak cam temizlik işlerinizi BTH-Temizlik Şirketi cam temizleme ekibine yaptırtabilirsiniz.

Ayrı özen ve itina isteyen çerçeve ve doğramaların temizliğinde bio ürünler kullanılmaktadır.

BTH - Cam Temizlik Hizmetleri
Cam Temizliği Püf Noktaları

Vitrin camlarınız veya yüksek alanlardaki camlarınızın çerçeveleri titizlikle temizlenmekte, küf, pas, asidik yağmurlarla oluşan lekeler dikkatli olarak temizlenmektedir.

Vinç, İskele, Asansör sistemleri kullanılarak silinen dış cephe, iç cephe yüksek alan cam temizlikleri, OHSAS 18001 İş Sağlığı Ve Güvenliği yapılanmamıza uygun oluşturulan prosedürlere tam uyumlu çalışılarak yapılır.

İş yerinizin, mağazanızın, vitrinlerinizin, evinizin, yüksek binanızın, dış cephelerin, iç cephelerinizin tüm cam ve çerçeve temizlikleri için BTH-Temizlik Şirketi bölümüyle irtibata geçin.

Her alanda olduğu gibi, cam çerçeve temizliklerinizde kurumsal yönetim ve profesyonel yaklaşımla karşılaşın.

Güvenli,kaliteli,sorunsuz cam temizliği için Bizi arayın...

Tel: 0531 836 61 64

Cam Temizlik Personeli


SSL Certificate